kosmetička romana

zkuste změnu!


Základní kosmetické služby:

 • čištění, odlíčení pleti,
 • úprava, tvarování obočí
 • barvení řas a obočí
 • peeling enzymatický
 • hloubkové čištění pleti
 • masáž obličeje
 • mikro masáž očního okolí
 • galvanická žehlička
 • ultrazvuková špachtle
 • mezoterapie
 • chemický peeling
 • aplikace umělých řas
 • depilace nohou
 • depilace rukou
 • líčení (večerní, denní, svatební)

 

obociÚprava obočí

Nepodceňujte úpravu obočí – rámuje obličej, dává mu výraz a jeli vhodně upravené, zjemňuje celkový vzhled. Také dokáže naší tvář omladit o mnoho let.

Kosmetická masáž obličeje
Masáž obličeje je nejstarším typem masáže na světě. Tato masáž omlazuje pleť a oddaluje proces stárnutí, odstraňuje stres a tím tvrdé kontury tváře, naopak je zjemňuje činí nás mladším a svěžejší. Působí blahodárně na naši psychiku, prostřednictvím velkého množství nervových receptorů, navazuje pozitivní pocit sebedůvěry, uvolnění a vnitřní radosti.

Micromasáž očního okolí
Při této masáži se snižuje prohloubení vrásek okolo očí, zmenšuje váčky pod očima, snižuje se nitrooční tlak a tím se posiluje zrak, tato masáž napomáhá k lepšímu zprůchodnění dutiny, mikromasáže také posiluje obočí, které během let klesá a hlavně výrazně promastí a prokrví kůži, oddaluje její ztenčení a předčasnému stárnutí.

Hloubkové čištění pleti
Je nedílnou a nepostradatelnou součástí péče o "nečistou" pleť. Ucpanými póry trpí nejčastěji dysseboroická a smíšená pleť. Hloubkové čištění se provádí vždy po předchozí přípravě pleti některou z hodných metod změkčení nebo napařením.

Čištění pleti ultrazvukem (ultrazvuková špachtle)
ultrazvukČištění pleti pomoci ultrazvukové špachtle je moderní metoda, která by neměla chybět v profesionálním salónu. Hloubkové čištění funguje na principu vysokofrekvenční vibraci, čištění pleti je naprosto bezbolestné, neagresivní, účinné čištění vhodné i např. na hypercitlivou pleť nebo pleť s kuperózou. Ultrazvuková špachtle uvolní ucpané póry, odstraňuje z póru nečistoty včetně černých teček. Dochází k odstranění odumřelých buněk k mikro masáží a celkovému projasnění pleti.

Galvanická žehličkagalvanika
Na pleti se odráží zdravotní problémy, starosti, stres, ale i negativní vlivy životního prostředí. Galvanická žehlička je jedním ze způsobů jak můžete svoji pleť udrž ve formě aniž by jste musely podstoupit chirurgické zákroky. Při žehlení se rozproudí lymfa, zmírní se otoky a zprůchodní se póry až k buňkám.  Omlazuje pleť a vyrovnává vrásky. Pleť je svěží vypadá odpočatě a zdravě. Jíž po prvním žehlením se obličej zeštíhlí a omladí, a regeneruje pokožku. Galvanickou žehličku jde použít na všechny typy pleti – mladou, zralou, suchou, mastnou, ale i postiženou akné, ekzémem, lupenkou i dermatitidou.

AHA peeling – Glyco HYAL
Ovocné kyseliny se využívaly již ve starověku před více jak 5000 lety EGYPŤANÉ (Kleopatra). Jedná se o obnovu pleti, odstraňuje ESTETICKÝ DEFEKT (trudovitá pleť po akné, povrchové vrásky, solární hyperkeratóza, hyperpigmentace)

PEELING JE ZAKAZÁNO POUŽÍVAT!

- u těhotných žen
- při hojeni oparu
- při ozařování
- po spálení po kožky na slunci nebo soláriu
- při jakémkoliv akutně probíhajícím onemocněním

Mesoderma  q systém (technika aktivace kolagenu)

MESOTERAPIE
Vpravení aktivních látek do pokožky. Vytvoření nových vrstev kolagenu zmírnění problému pigmentace, redukce jizviček po akné, zmenšení poru a vrásek.

VÝHODY:
- neodstranuje a ani neničí epidermis
- nemá vedlejší účinky
- lze aplikovat na jakou kolik část těla a (celulitida)
- proces hojení okamžitý
- stimuluje regenerační a rozmnožovací schopnost buněk
- ošetření je rychle snadno aplikovatelné a cenově dostupné
- lze aplikovat opakovaně - nijak neomezuje aktivity ošetřované osoby

Permanentní prodloužení a zhuštění řas
rasyProdloužení a zhuštění řas je nový revoluční produkt, který vám dovolí splnit si váš sen mít dlouhé, husté neodolatelné, ale přitom k nerozeznání přirozené. EMPORIO Lashes nejsou tradiční umělé řasy! Jedná se jednotlivě syntetické norkové řasy, které se aplikují na řasy přírodní jednotlivě tzv. řasu na řasu.

Trvalá na řasy
Trvalá na řasy napomáhá zvýraznit přirozenou křivku řas a tím a celého oka. Řasy po trvalé vypadají mnohem delší a výrazněji tak podtrhnou přirozenou krásu.

Depilace nohou, rukou (celého těla)
Depilace teplým voskem vás zbaví nežádoucího ochlupením na kterékoliv části těla. Při depilaci voskem odstraňujeme chloupky i s kořínky a hladká pokožka vám tak vydrží podstatně déle, než by tomu bylo u holení nebo odstranění chloupků depilačními krémy.

Dárkový poukaz

poukazNevíte co darovat svým blízkým? Právě pro vás je tu náš prodej dárkových poukazů. Nevíte jakou proceduru vybrat? Nechte obdarovaného, aby si sám vybral, jak chce být hýčkán. Cena dárkového poukazu záleží na vás.

 

Přípravky SYN CARE
Syn Care - již od roku 1996 přináší na trh profesionální derma kosmetické přípravky na hranici lékařů, lékáren a kosmetických salónů. Dermo kosmetika Syn Care nabízí přípravky pro ošetření všech typů pleti. Zvláště se zaměřuje na suchou citlivou pleť, na pleť s akné, zralou pleť a pleť s vrozenými nebo získanými defekty (ekzémy, rosacea, hyperpigmentace, a stárnutí pleťi).
SynCare


Přípravky MARY KAY
Nabízí kvalitní výrobky pro každodenní použití. Její produktová řada obsahuje vysoce účinné složení na míru pro ženy všech věkových kategorií a typů pleti. Kolekce dekorativní kosmetiky od MARY KAY se vždy řídí posledními trendy a její přínosy spočívají v odstínech zachycujících krásu žen na celém světě. Výrobky jsou neparfemované, nekomedogenní jsou hypoalergení. Kvalitní přípravky MARY KAY si na trhu získaly důvěru a věrnost miliónů žen na celém světě. Na světovém trhu se prodávají od roku 1963 a v České republice od roku 1997. Výzkumníci společnosti MARY KAY pravidelně spolupracují nezávislými kožními lékaři z celého světa. MARY KAY neprovádí testování svých výrobků na zvířatech.
MaryKay